Porosły

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
510 000 PLN
Powierzchnia
161,77 m2
Liczba pokoi
5

Zapraszam Państwa do zapoznania się z inwestycją osiedla domków jednorodzinnych w malowniczej wsi Porosły nieopodal Białegostoku.

W ofercie posiadamy domy wolnostojące oraz bliźniaki. Nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały budowlane takie jak żelbetonowe stropy, ceramiczna cegła, dachówki i ocieplenie pianą poliuretanową zapewniają trwałość i solidność domów na wiele lat.

Młode i szybko rozwijające się osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem.
Domy projektowane są w sposób maksymalnie funkcjonalny i komfortowy. Wnętrze domu tworzy wygodna przestrzeń, którą można zaaranżować na wiele sposobów, a przytulny przydomowy ogródek będzie idealnym miejscem do wypoczynku lub spotkań z rodziną.


Zadzwoń do mnie i dowiedz się więcej szczegółów dotyczących oferty!

Diana Lewocz 691 198 198
 

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Ogrodzenie: Inne
Diana Lewocz

Diana Lewocz

agent nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu