Białystok, Dziesięciny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 800 PLN
Powierzchnia
400 m2
Piętro
1

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok 400m2 usytuowany na os. Dziesięciny w budynku z 2010 roku. Całość znajduję się na prostokątnej działce o powierzchni 2200m2. Teren jest ogrodzony, wyłożony polbrukiem i posiada wydzielony parking na ok 20 miejsc postojowych. Lokalizacja jest atrakcyjna pod względem dużego natężenia ruchu.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, położona na jednej kondygnacji tj. pierwszym piętrze budynku. Do lokalu prowadzi wejście przez dwie klatki schodowe (jedna z nich jest dość duża 23,17m2). W chwili obecnej na powierzchni znajduję się sala główna, pomieszczenia gospodarcze oraz obszerne łazienki. Całość w bardzo dobrym stanie i wysokim standardzie. UWAGA! Istnieje możliwość wydzielenia pomieszczeń i modyfikacji przestrzeni według własnych potrzeb!

SZCZEGÓŁY:

- część wspólna budynku 66,28m2,
- lokal klimatyzowany,
- posiada projektor z rzutnikiem
- podwieszane sufity,
- na podłogach terakota,
- wysokość ok 3m,
- 3 oddzielne toalety w wysokim standardzie,
- winda towarowa,
- okna PCV,
- instalacja alarmowa,
- ogrzewanie gazowe.

Koszt miesięcznego wynajmu, to 10 800zł. Kwota, ta podlega negocjacji.

Dodatkowe informacje pod nr tel: 507 - 970 - 159. Zapraszam!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu