Białystok, os. Słoneczny Stok, ul. Batalionów Chłopskich

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
588 000 PLN
Powierzchnia
133,80 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
4

Jedyne takie, absolutnie wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po remoncie !
150 m2 po podłodze, delikatne skosy tylko w 2 pokojach.

Szukasz dużego mieszkania dla swojej licznej rodziny? Chcesz mieszkać w mieście, a masz problem ze znalezieniem odpowiedniego metrażu? A może szukasz przestrzeni i komfortu? Znalazłeś, nie szukaj dalej!

Tylko u nas, można je opisać w 3 słowach: przestrzeń, komfort, światło.

Poziom 1 ( IV PIĘTRO ):

Znajduje się tu przestrzeń dzienna, podzielona na strefę wypoczynkową oraz przedpokój a także duża kuchnia (około 20 m2 ) pełniąca też funkcję jadalni (niezależna od salonu ), z której jest wyjście na balkon. Kuchnia całkowicie nowa, zabudowa i wyposażenie wysokiej klasy zostaje w cenie. Na tym poziomie są również dwa dodatkowe niewielkie pokoje ( po około 8 m2 ), jeden z nich pełni obecnie funkcję garderoby. Mamy tu również łazienkę z prysznicem i pralką.

Poziomi 2 ( V piętro ) :

Prowadzą na niego wygodne drewniane schody. Znajdziemy tam 3 pokoje, obecnie jeden z nich wykorzystywany jest na garderobę, drugi na sypialnię, a trzeci ( z balkonem ) na pokój gościnny. Na tym poziomie urządzona została druga łazienka z wanną ( z oknem ).
Wszystkie pomieszczenia zostały kapitalnie wyremontowane, wstawiono nową stolarkę drzwiowa wraz z futrynami. Drzwi wejściowe antywłamaniowe na obu poziomach.

Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, tym bardziej że w cenie zostaje większość mebli i sprzętu.
Na obu poziomach są duże balkony, do mieszkania przynależy też duża piwnica 8 m2.

Ważna informacja: istnieje możliwość rozdzielenia na dwa niezależne mieszkania, gdyż oba poziomy posiadają swoje wejścia z klatki schodowej.

Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

  • Komunikacja: Autobus
Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu