Białystok, Białostoczek, ul. Białostoczek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
183 000 PLN
Powierzchnia
32,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Nieruchomość położona w znakomitej lokalizacji - os. Bialostoczek, ul. Białostoczek.

Bardzo lubiane i popularne osiedle, blisko Centrum miasta, na którym nie znajdziemy zbyt wielu ofert mieszkań przeznaczonych do sprzedaży! Skorzystaj więc z okazji i zapoznaj się z naszą propozycją!

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32.3 m2 położone na parterze w wysokim bloku z płyty, którym zarządza spółdzielnia BSM. Nieruchomość kwalifikuje się do kapitalnego remontu. Można więc zagospodarować przestrzeń według własnego gustu i uznania.

Miesięczny czynsz to koszt ok 200-250zł.

Dodatkowo: balkon oraz piwnica.

Więcej informacji pod nr tel: 507 970 159

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Przychodnia lekarska, Sklep, Gimnazjum, Apteka, Kościół, Plac zabaw, Park, Przedszkole, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu