Białystok, Piaski, ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
287 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Jeśli cenisz sobie wygodę, potrzebujesz łatwego dostępu do wszelkich punktów usługowych i komunikacji miejskiej, chciałbyś w czasie krótkiego spaceru znaleźć się w wyjątkowo pięknym Centrum Białegostoku - ta oferta jest dla Ciebie!

Wszystkie wyżej wymienione potrzeby możesz spełnić stając się właścicielem 2 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze przy ul. Mazowieckiej. Dwa ustawne pokoje, w tym jeden w formie aneksu kuchennego mimo niewielkiego metrażu dają poczucie swobody. Mieszkanie po zmianie aranżacji sprawia wrażenie przytulnego, a co najważniejsze wygodnego w codziennym użytkowaniu.

Podsumowując:

- 37m2
- I piętro
- niski blok z cegły
- aneks
- duża łazienka
- balkon
- piwnica
- czynsz w wysokości 317zł

CENA: 287.000zł

Za drogo? Śmiało, zadzwoń, obejrzyj, poznaj potencjał nieruchomości i zaproponuj swoją cenę!

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Kościół, Plac zabaw, Szpital, Szkoła, Bank
  • Komunikacja: Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu