Białystok, os. Centrum, al. Józefa Piłsudskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, grzejniki oraz okna. Na powierzchni 38m2 znajdują się 3 niezależne pokoje (7,91m2 / 7,99m2 / 637m2), kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną prysznicową. Pokoje są umeblowane, mają doprowadzony internet oraz tv. Kuchnia została wyposażona w niezbędny sprzęt AGD. Dodatkowo do nieruchomości przynależy piwnica i balkon.

Czteropiętrowy budynek wybudowany został z cegły w 1965 roku i położony jest przy jednej z głównych ulic Białegostoku - al. Józefa Piłsudskiego. Zarządza nim spółdzielnia mieszkaniowa, a czynsz wynosi 400zł miesięcznie.

Oferta skierowana jest między innymi do inwestorów, którzy zainteresowani są przejęciem obecnych najemców. Stopa zwrotu za wynajem w skali roku wynosi ok 7%.

Dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc pod nr 507 970 159.

  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Basen, Plac zabaw, Kościół, Przedszkole, Park, Bazarek, Sklep, Komenda policji, Apteka, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu