Białystok, Wygoda, ul. Walentego Lewandowskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
285 000 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

52m2 położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z cegły - to nasza nowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, dwupokojowego mieszkania!

Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi (salon z wyjściem na balkon od strony południowej), dużego przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Pomieszczenia są jasne i ustawne, dostępne bezpośrednio z korytarza. Na grzejnikach nie ma podzielników ciepła. Jednak przez środkowe usytuowanie lokal nie wymaga zbyt wielkiego ogrzewania.

Blok wybudowany został z cegły w 2000 roku, zarządza nim wspólnota mieszkaniowa. Czynsz administracyjny, to koszt ok 330zł miesięcznie. Na posesję, gdzie jest parking wyłącznie dla mieszkańców wjeżdża się przez bramę, sterowaną pilotem.Zapraszamy na prezentację - 507 970 159!

  • Teren ogrodzony: Tak
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu