Białystok, Białostoczek, Białostoczek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
282 000 PLN
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Mamy idealną ofertę!

Bardzo słoneczne, dwustronne 67m2 mieszkanie położone na II piętrze w niskim bloku.

- Trzy oddzielne pokoje,
- Duża, jasna kuchnia,
- Dwie łazienki,
- Długi korytarz,
- Loggia,
- Piwnica 3,5m2.


Nieruchomość znajduję się w bloku z płyty po modernizacji, zarządzanym przez spółdzielnię. Lokalizacja jest bardzo wygodna i atrakcyjna pod względem infrastruktury. W pobliżu znajduję się piekarnia, sklepy usługowe, szkoła, przychodnia, kwiaciarnia, kościół. Osiedle Białostoczek słynie z dużej ilości zieleni, jest bardzo przyjazne rodzinom i gwarantuję szybki dojazd do Centrum.

Jeśli chciałbyś kupić mieszkanie, które można dostosować do swoich potrzeb, zaaranżować pomieszczenia według własnego gustu warto umówić się na prezentację! Zapraszamy!


Tel: 509 - 750 -159

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Sklep, Przychodnia lekarska, Apteka, Plac zabaw, Przedszkole
  • Komunikacja: Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu