Kleosin, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
325 000 PLN
Powierzchnia
73 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

Mieszkanie 4 pokojowe w Kleosinie ul. Wyszyńskiego.

Posiadamy na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na II piętrze w niskim docieplonym bloku. Lokal jest bardzo zadbany i dobrze utrzymany.
Składa się z następujących pomieszczeń:

* przestronny salon z wyjściem na duży balkon
* dwie niezależne sypialnie
* część dzienna która powstała po polączeniu kuchni, korytarza i jednego pokoju i stanowi obecnie otwartą przestrzeń
* łazienka z wc, prysznicem i bidetem
* składzik

Stan mieszkania można okreslić jako bardzo dobry, nie wymagający nakładów. Wszystkie pomieszczenia są zadbane, dodatkowo w dwóch sypialniach są zabudowy.

Lokalizacja bardzo cicha, spokojna . W najbliższym otoczeniu znajduje sie szkoła podstawowa, a nieco dalej wydział Politechniki Białostockiej. Jest tez kilka mniejszych sklepów, kościół. około 100 metrów do przystaku komunikacji mieskiej i do sklepu Kukułka a także do lasu.

Oferta szczególnie skierowana jest do rodziny szukajacej dużego wygodnego mieszknia jak również pod wynajem ze względu na sasiedztwo Politechniki.

Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu