Białystok, ul. Warszawska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
285 000 PLN
Powierzchnia
32,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
Parter

Polecam Państwu małe, ale wygodne mieszkanie położone na parterze w niskim docieplonym bloku. Atutem jest niewątpliwie fantastyczna lokalizacja jaką jest ul. Warszawska. Blisko stąd zarówno do centrum, na uczelnie i do innych szkół, jak również w pobliżu znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, bank, kościół itp.    
Mieszkanie jest schludne i czyste, pozostaje w nim część umeblowania. 

Idealna oferta szczególnie osobie starszej ze względu na parter oraz to że "pod nosem" jest wszystko czego trzeba do życia na co dzień.

Jest to również świetna oferta dla studenta.
Bardzo blisko jest na Wydział Ekonomii, do centrum miasta, do parku, na Uniwersytet Medyczny, do Galerii Białej czy Alfy ok 15-18 minut na piechotę. 

Zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia mieszkania.

Dysponuję kluczami. 

  • Komunikacja: Autobus
Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu