Białystok, Dziesięciny, ul. Generała Józefa Hallera

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
287 000 PLN
Powierzchnia
47,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Posiadamy w ofercie słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na IV piętrze w bloku przy ul. Gen. Hallera na os. Dziesięciny.


Lokal jest dwustronny, o niezależnym układzie pomieszczeń, składa się z 3 pokoi,  łazienki z wc, kuchni i przedpokoju. Posiada balkon oraz piwnicę.Stan prawny : własność, założona księga wieczysta.


Stan mieszkania dobry, jednak wymaga odświeżenia.  Okna wymienione, na podłogach panele oraz terakota, łazienka remontowana kilkanaście lat temu w dobrym stanie.Osiedle z bogatą infrastrukturą i dobrym dojazdem do centrum oraz innych części miasta.Zapraszam do zapoznania się z ofertą.  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Przedszkole, Bazarek, Plac zabaw, Bar, Sklep
  • Komunikacja: Autobus
Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu