Blog

Mieszkanie 3 pokoje KEN

Zaczęliśmy działać na żywym organizmie, czyli na prawdziwym mieszkaniu wystawionym na sprzedaż. Cena całkiem dobra, lokalizacja też ma swoich amatorów, mieszkanie o ładnym układzie, zgrabne, ustawne, standard nie najgorszy. Same plusy, ale nic  się nie działo przez kilka miesięcy poza obniżaniem ceny.

No to do roboty! Właściciele postanowili nam zaufać!

Przede wszystkim lokatorzy opuścili mieszkanie, bo uwierzcie mi, ale ciężko jest sprzedać wynajmowane mieszkanie ( więcej tu ).

Następnie poprzez umiejętny Home staging zostały uwypuklone atuty nieruchomości. Operacja przeprowadzona prawie bezkosztowo, z wykorzystaniem materiałów z naszej przestronnej szafy, kosztem był jedynie zakup świeżych kwiatów i owoców. A że to był wrzesień, nie zabrakło dyni i wrzosów!

Co ważne: przekonaliśmy Sprzedających do podjęcia kroków w celu uregulowania sytuacji prawnej – teraz – a nie wtedy kiedy się „znajdzie klient”.

I co najważniejsze, opłaciło się.

W ciągu trzech tygodni odbyło się około 9 prezentacji, zainteresowanie było ogromne i finalnie mieszkanie znalazło nowego właściciela.

Więcej

Home Staging, wyłączność, co to jest?

Od tego mieszkania wszystko się zaczęło. Wszystko czyli chęć a nawet pragnienie by pracować inaczej niż większość, inaczej znaczy lepiej, zapewniając klientowi komfort i najwyższy standard obsługi a sobie możliwość jak najlepszych warunków do pracy i godne wynagrodzenie. Dobre relacje, zaufanie, szacunek w obie strony.

Pracując ponad 10 lat jako pośrednik w obrocie nieruchomościami mogę stwierdzić, że wiedza i umiejętności rosną z każda transakcją, uczymy się cały czas, ale przychodzą też refleksje, przemyślenia. Zmienia się rynek, zmienia się świadomość klientów i rośnie poczucie własnej wartości poparte ogromnym doświadczeniem.

Nie zmienia się jedno: wszyscy chcą dobrze sprzedać i dobrze kupić.

Jak to zrobić? Jak się do tego zabrać? Co warto a czego nie?

Teraz, po wielu latach doświadczeń już wiem, że jedyną słuszną forma współpracy jest wyłączność.

SPRZEDAŻ: Podpisując z nami tego rodzaju umowę masz pewność, że nasza praca będzie na najwyższym poziomie, dołożymy wszelkich starań, aby przy sprzedaży nieruchomości traktować tę nieruchomość jak swoją własną.

KUPNO: Poszukując Tobie nowego domu, mieszkania lub działki będziemy zawsze mieć na pierwszym miejscu Twoje potrzeby.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że taka umowa nie jest dla każdego. Umowa na wyłączność jest umową ekskluzywną, bo też taki standard obsługi zapewniamy po jej podpisaniu. Taki rodzaj współpracy jest dla tych, którzy chcą powierzyć swoje nieruchomościowe potrzeby w ręce dobrego pośrednika, a usługa biura nieruchomości jest dla nich potrzebna z różnych względów. ( więcej o wyłączności )

Klienci którzy nam zaufali mogą liczyć na 100% zaangażowania =100% sukcesu.

Więcej