Ruda

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN
Powierzchnia
3 598 m2

Szukasz działki pod dom? Sprawdź naszą propozycję z miejscowości Ruda w gminie Krypno!

Położona w samym sercu miejscowości działka o przeznaczeniu rolnym. W chwili obecnej trwa procedura uzyskania warunków zabudowy i podziału nieruchomości na dwie mniejsze o powierzchni 1800 m2. Obecne wymiary, to 18m x 200m.


Znakomity dojazd (drogą asfaltową) i infrastruktura. Bezpośredni dostęp do mediów. Przy działce znajduję się prąd, kanalizacja i wodociąg.CICHA I SPOKOJNA OKOLICA:

Ruda, to dość duża wieś położona w gminie Krypno.
Jeszcze do niedawna funkcjonowała w niej szkoła, która obecnie została zagospodarowana na miejską świetlicę. Najbliższa podstawówka znajduję się w odległości 2km w Krypnie.

W miejscowości jest sklep spożywczy oraz przystanek PKS, skąd autobus dojeżdża bezpośrednio do Białegostoku.

Po więcej informacji lub do rozmowy na temat ceny zapraszam pod nr tel: 507 970 159.

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu