Dodaj opinię

Istotny elementem naszej pracy jest możliwość ciągłego polepszania jakości naszych usług.

Biuro nieruchomości Białystok - Arka Nieruchomości IconBiuro nieruchomości Białystok - Arka Nieruchomości

Lipowa 29, Białystok

4,7 27 reviews

 • Avatar Jarosław Chmiel ★★★★★ miesiąc temu
  W drugim półroczu stałem się współwłaścicielm mieszkania po mojej zmarłej mamie. Postanowiliśmy je sprzedać i powstał dylemat jak to zrobić, Opcja 1 … More sprzedać samemu licząc na teoretycznie większy zysk, brak opłat za prowizję, dodatkowych kosztów. Opcja 2 zlecić pośrednikowi, zyskując czas, komfort psychiczny i fizyczny zwłaszcza, że zamieszkujemy w innych miastach. unikając oszustow i naciągaczy. Mając dwa dni na załatwienie sprawy trafiłem do Biura Nieruchomości ARKA, gdzie po pierwszym spotkaniu miałem pewność. że rozmawiam z profesjonalistami. W drugim dniu załatwiliśmy wszelkie formalności z pełnomocnictwem w pełnym zakresie włącznie. Dalsza wspólpraca odbywała się zdalnie, poprzez telefon, smsy. e maile. W międzyczasie dokonalismy wizji mieszkania, gdzie zasugerowano nam co należy zrobić aby podnieść cenę nieruchomości. Sprawa odświeżenia (malowania) nie budziła wątpliwości, natomiast wyposażenie mebli kuchennych szpeciło pomieszczenie. Zasugerowano zdjęcie frontów celem ich wymalowania na biało, przedstawiono kosztorys wszystkich prac włącznie ze sprzątaniem końcowym. Kosztorys nie był wygórowany, a wszystkie czynności wykonał posrednik. Po opróżnieniu, odświeżeniu mieszkanie nadawało się do natychmiastowego zamieszkania. Wszelkie decyzje ustalalismy zdalnie. W okresie pół roku udało się transakcje sfinalizować. Przelewy zarówno za umowę przedwstępną jak i główną trafiły na nasze konta błyskawicznie pomniejszone o zawarte w umowie koszty. Pani Elżbieta oraz Pan Paweł zajeli się w pełni profesjonalnie procesem sprzedaży od A do Z. Reasumując, jeśli ktoś chce sam sprzedać mieszakanie, dysponując czasem, energią, wiedzą, to tylko pogratulować, ale zysk wcale nie musi być większy, a ryzyko trefnej transakcji jest bardzo duże. Powierzając sprawę w ręce profejonalistów z Biura Arka zyskuje się komfort w każdym aspekcie.
 • Avatar Monika Ł ★★★★★ miesiąc temu
  Ta agencja łączy profesjonalizm, życzliwość do drugiego człowieka i indywidualne podejście do klienta. Pani Ela bardzo mi pomogła w przeprowadzonej transakcji, … More dzięki temu wszystkie formalności zostały załatwione szybko i sprawnie. Serdecznie polecam!
 • Avatar Lena Rosze ★★★★★ 3 miesiące temu
  Bardzo polecam to biuro nieruchomości. Współpracowałam z Panem Pawłem Wilkiem, który jest prawdziwym profesjonalistą. Korzystając z usług biura możemy … More mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Efekt tej współpracy przewyższył moje oczekiwania.
 • Avatar Karol Zagórski ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Bardzo miło i solidnie współpracowało się z biurem nieruchomosci Arka.Pani Elżbieta jest mega pomocną i na prawdę godną osobą polecenia na przyszłość.Doradztwo … More i załatwianie wszelkich formalności odnośnie nieruchomosci jest wykonywane z wielką dokładnością.Polecam z dobrego serca to Biuro i na 100% zapewniam że będziecie Państwo zadowoleni że współpracy z Arka Nieruchomosci a przedewszystkim z pomocy Pani Elżbiety.
 • Avatar Michal Jaworowski ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam, bardzo dobra obsługa klienta, wszystko szybko i sprawnie załatwione..nie trzeba samemu biegać po urzędach, bardzo sobie cenię współpracę z panem … More Pawłem.. wszystko sam pozałatwiał.. serdecznie polecam

ARKA Nieruchomości Białystok
5.0
powered by Facebook
Robert Kalinowski
Robert Kalinowski
2021-06-14T19:50:05+0000
Polecam.Pełna profeska.W każdym calu.
Przemysław Śliwowski
Przemysław Śliwowski
2021-06-04T07:55:32+0000
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie. Szczególnie miło... zaskoczyła mnie usługa home stagingu. Pani Elżbieta jest w tym temacie ekspertem. Po jej zabiegach mieszkanie nabrało blasku. Przede wszystkim w dość krótkim czasie udało mi się sprzedać "niełatwą" nieruchomość. Polecam!read more
Rafał Pk
Rafał Pk
2020-12-28T11:49:39+0000
Najlepsza Agencja Nieruchomości na Podlasiu ,pełen profesjonalizm !Szczerze polecam 👍
Piotr Tyszków
Piotr Tyszków
2020-08-18T17:04:54+0000
Serdecznie polecamy biuro nieruchomości Arka. Dzięki ich nieocenionej pomocy udało się sprzedać mieszkanie w bardzo... krótkim czasie, na warunkach jakich oczekiwaliśmy. Profesjonalnie wykonany Home staging oraz nagrany film uczyniły ofertę bardziej atrakcyjną. Super kontakt oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.read more
5
Rated 5 out of 5
5 z 5 gwiazdek (w oparciu o 3 opinii)
Znakomicie100%
Bardzo dobrze0%
Umiarkowanie0%
Słabo0%
Okropnie0%
Rated 5 out of 5
15 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie. Szczególnie miło zaskoczyła mnie usługa home stagingu. Pani Elżbieta jest w tym temacie ekspertem. Po jej zabiegach mieszkanie nabrało blasku. Przede wszystkim w dość krótkim czasie udało mi się sprzedać „niełatwą” nieruchomość. Polecam!

Anonim
Rated 5 out of 5
14 czerwca 2021

Polecam serdecznie. Profesjonalizm i znakomita komunikacja.

Piotr
Rated 5 out of 5
4 czerwca 2021

przed chwiląNOWA
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Agencją. Na każdym etapie mogłem liczyć na wsparcie. Szczególnie miło zaskoczyła mnie usługa home stagingu. Pani Elżbieta jest w tym temacie ekspertem. Po jej zabiegach mieszkanie nabrało blasku. Przede wszystkim w dość krótkim czasie udało mi się sprzedać „niełatwą” nieruchomość. Polecam!

Przemysław Śliwowski