Białystok, al. Aleja Jana Pawła II

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
472 000 PLN
Powierzchnia
53,47 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Polecam Państwu piękne wykończone mieszkanie położone w inwestycji "Przy Parku". Jest to nowoczesny budynek zlokalizowany przy Al.Jana Pawła II, w niedalekiej odległosci i z dobrym dojazdem do centrum. Wyposażony jest w nowoczesne windy. 

Wystawa mieszkania wschód-zachód. Jest ono dwustronne. Składa sie z dwóch sypialni, obie po około 10 m2; salonu z kuchnią
 o łącznej powierzchni 21 m2; łazienki i przedpokoju. 

Mieszkanie w trakcie wykańczania, planowane oddanie lipiec 2021,.

W cenie ujęte są zabudowy: kuchenna i w przedpokoju, a także sprzet agd ( lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap i zmywarka).

Cena nie obejmuje mebli ruchomych. 

Obligatoryjnie należy dokupić miejsce postojowe w parkingu podziemnym za cene 23000 zł.

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Komunikacja: Autobus
Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu