Białystok, Wygoda, Pułkowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
295 000 PLN
Powierzchnia
54,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Zapraszam na prezentację zadbanego mieszkania o powierzchni 54,3 m2, na którego powierzchnie składają się trzy pokoje (salon przejściowy), łazienka połączona z wc, oddzielna kuchnia oraz obszerny przedpokój. Mieszkanie przeszło generalny remont ok 10 lat temu, a niedawno zostało odświeżone. Pod względem technicznym utrzymane jest w bardzo dobrym stanie. Istnieje możliwość zamieszkania w nim bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kuchnia została wyposażona w zabudowę stałą, pralkę, zmywarkę, płyta gazową oraz piekarnik elektryczny.

Warto zaznaczyć, że cechą szczególną tej nieruchomości jest jest piękny dębowy parkiet. Równy, polakierowany, bez uszkodzeń i defektów.

Całość usytuowana jest na PIERWSZYM piętrze w niskim bloku przy ul. Pułkowej (os. Wygoda). Budynek wykonany z płyty w 1977 roku, obecnie jest po termoizolacji. Zarządza nim spółdzielnia mieszkaniowa. Miesięczny koszt utrzymania mieszkania to ok 400zł.

Okolica ulicy Pułkowej charakteryzuję się doskonałą infrastrukturą. W pobliżu znajduję się przedszkole, szkoła, apteka, sklep samoobsługowy oraz wiele innych punktów usługowych. Dojazd do centrum miasta jest możliwy kilkoma liniami komunikacji miejskiej.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego - 507 970 159

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Apteka, Plac zabaw, Park, Przedszkole, Szkoła
  • Komunikacja: Autobus
Paulina Troc

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu