Mołowiste

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 000 PLN
Powierzchnia
270 m2
Liczba pokoi
8

Nieruchomość inwestycyjna!
Zarabiaj i wypoczywaj!


Posiadamy w ofercie całoroczny dom położony w miejscowości Mołowiste, około 20 km od Augustowa. Położony w pięknym miejscu, wśród lasów i jezior. Pozwala na korzystanie z przyrody przez cały rok.

Posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni 2650 m2. Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek. Jedna z nich posiada dostęp do jeziora Serwy.

Dom wybudowany w roku 2009, wykończony nieco później.
Na parterze znajduje się duża jadalnia z kuchnią i kominkiem oraz 3 pokoje. Na piętrze jest 5 pokoi z łazienkami. Budynek całkowicie podpiwniczony, istnieje również możliwość zaadoptowania poddasza na jeden apartament. W piwnicy są pomieszczenia gospodarcze, łazienka oraz duża sala doskonała na imprezy integracyjne.

Przystosowany do wynajmu turystom, obecnie funkcjonuje 8 pokoi, wszystkie z łazienkami, łącznie można zakwaterować 24 osoby.

Głównym atutem nieruchomości jest wspaniała lokalizacja, oraz fakt że jest to dom całoroczny, co pozwala na całoroczny wynajem.

Na działce ( z tyłu za domem ) znajduje się również budynek o wymiarach około 18 m na 10 m. Obecnie trwają prace architektoniczne zmierzające do zaadoptowania tego budynku na cele mieszkalne.

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości bez tego budynku, wówczas cena wynosi 1200000.

Działkę z budynkiem można kupić osobno za cenę 300000 zł.

Po więcej informacji proszę dzwonić 605 11 22 88.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Elżbieta Aleksandrowicz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ARKA Elżbieta Aleksandrowicz dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest ARKA Elżbieta Aleksandrowicz z siedzibą przy Chrobrego 5d/31, 15-057 BIAŁYSTOK (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres brendy2@gazeta.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu